Producenci
O firmie

#SafetyFirst? #SafetyFace!

 

 

Jesteśmy pozytywnie zakręconymi świrami, które ratują świat!
SafetyFace to wspólna inicjatywa artystów i przedsiębiorców, bo połączył nas ten sam cel – aktywowanie ludzi do walki z pandemią, która odebrała im pracę i możliwość zarabiania.
Włączyliśmy się do wspólnej walki z COVID-19 poprzez dostarczanie mega wysokiej jakości produktów ochrony twarzy i dróg oddechowych. 


 

Kto u nas pracuje?
Nie zatrudniamy ludzi, którzy chcą sobie dorobić na pandemii – u nas pracują tylko Ci, którym pandemia zabrała środki do życia. Postępujący kryzys gospodarczy i zamknięcie gospodarki wywołały ogromne spustoszenie w życiu wielu Polaków. To Ci najbardziej poszkodowani zawsze znajdą u nas pracę przy produkcji naszych przyłbic i maseczek, a także w naszej fundacji! 


 

 A co to za fundacja?
A to to już tak gruby temat, że musisz o niej przeczytać na osobnej stronie! Zapraszamy Cię do śledzenia poczynań naszej fundacji na: tutaj muszą pojawić się odnośniki do Instagrama, FB i do podstrony z opisem fundacji.


 

Dlaczego to wszystko robimy?
Jesteśmy przedsiębiorcami i artystami – tymi, którzy ucierpieli najbardziej. Każdego dnia widzimy jak nasi przyjaciele z branż tracą dochód i nie mogą podnieść się w tej trudnej sytuacji. Zarażamy ich pozytywną energią i mówimy głośno #SafetyFace!


 

 Dlaczego to wszystko robimy?

Ciii, to tajemnica! Nasze produkty są tak wypasione, że każda firma może je dostosować do własnych potrzeb reklamowych – możemy umieścić logo firmy, a nawet wykonać całkowicie indywidualny pasek do przyłbic. To ważne w tak trudnym czasie jak ten, w którym każde przedsiębiorstwo powinno włączyć się do walki z COVID-19, bo wśród wielu trzeba się czymś wyróżnić.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl